img

Pinsy reklamowe

Pinsy reklamowe z zapięciem na motylek oraz naklejką 3D. W subtelny sposób informują o przynależności posiadacza do różnego rodzaju stowarzyszeń, organizacji, fan-klubów itp.

Dostępne kształty i wymiary:

herb
prostokąt
kwadrat
elipsa
koło
14 x 18 mm
20 x 12 mm
14 x 14 mm
20 x 12 mm
20 x 20 mm

Podane wymiary są przybliżone.

Podane wymiary są przybliżone. Naklejki 3D wykonywane są na folii samoprzylepnej białej, srebrnej lub złotej. Na gotową naklejkę wylewana jest przezroczysta, poliuretanowa żywica, która nadaje jej niepowtarzalny, trójwymiarowy wygląd oraz zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi.Nalepki 3D są odporne na wilgoć, promieniowanie UV a także na uszkodzenia mechaniczne. Pins z naklejką 3D idealnie nadaje się jako znak firmowy do przypięcia np. na klapę marynarki.

img

Format projektu:
projekt musi być przygotowany ze spadem po 2 mm na stronę.

Linia cięcia:
musi być zaprojektowana na oddzielnej stronie. Rogi powinny mieć zaokrąglenie ok. 3 mm.

Grafika:
- kolorystyka CMYK
- kolor czarny należy ustawiać jako cmyk 30,30,30,100
- rozdzielczość 300 dpi
- rozmieszczenie obiektów - min 3 mm od krawędzi cięcia format użytku określa zaprojektowana linia cięcia 
- czcionki muszą być zamienione na krzywe
- prace muszą być zgrupowane
- zastosowane efekty w pracy nadane w programie Corel muszą być spłaszczone

Linie do nacinania:
- linie należy projektować w kolorze czarnym K=100% bez domieszki CMY 
- po spasowaniu z projektem należy zapisać linie do nacinania w osobnym pliku, będą na osobnej stronie tego samego pliku

Dodatkowa informacja:
ze względu na własności fizyko-chemiczne żywicy preferowane są nalepki o regularnych kształtach - koła, elipsy, prostokąty, kwadraty czy inne wielokąty o regularnych kształtach z zaokrąglonymi narożnikami - nieregularne kształty, ostre narożniki, wklęsłe kształty itp. podwyższają pracochłonność a tym samym podwyższają cenę nalepki i wydłużają czas realizacji zamówienia. W takich przypadkach zastrzegamy sobie prawo podwyższenia ceny i wydłużenia terminu realizacji!
Nie zalecamy projektowania ramek, obwódek itp. blisko linii nacinania (min. 5 mm). Z uwagi na tolerancję nacinania +/- 1 mm.

Formaty plików:
preferowane formaty: .cdr (do wersji 15), .ai (illustrator do CS6), .tif (z kompresją LZW), .eps, .pdf (wygenerowany z programu graficznego).


Należy zwrócić uwagę na możliwość wystąpienia różnic w kolorach w stosunku do wydruków z drukarek atramentowych oraz obrazu wyświetlanego na monitorze ze względu na różnice w technologii druku i prezentacji barw.
Linie cięcia muszą mieć minimalną liczbę wierzchołków potrzebna do utworzenia kształtu, nieuzasadnione zwiększenie liczby wierzchołków w krzywej powoduje spowolnienie pracy plotera. W przypadku, gdy okaże się że złożoność krzywej powoduje zbyt wolną pracę plotera zlecenie będzie wstrzymane z powodu źle przygotowanego pliku.

  • Projekty należy przysyłać w następujących formatach: .cdr, .ai, .eps, .pdf, .psd, .tif, .jpg
  • Kolorystyka CMYK
  • Tło musi być wyciągnięte do linii wykrojnika
  • Rozdzielczość 300 dpi
  • Czcionki zamienione na krzywe
  • W projekcie musi być widoczna czarna linia, która jest linią cięcia

POBIERZ GOTOWE SZABLONY

img